Rozstrzygnięcie etapu „ZIMA” w Konkursie Fotograficznym „4 Pory Roku w Gminie Strawczyn”Z ogromną radością informujemy, że zakończyliśmy zimowy etap naszego konkursu fotograficznego. Otrzymaliśmy ponad 40 pięknych zdjęć, ukazujących zimowe krajobrazy i niezwykły klimat naszej gminy.
Jury stanęło przed bardzo trudnym wyborem – poziom prac był niezwykle wysoki! Dlatego podjęto decyzję o podziale konkursu na dwie kategorie.
I kategoria – dzieci (rocznik 2011 i młodsi):
1 miejsce – Dawid Woźniak (Ruda Strawczyńska)
2 miejsce – Lena Giemza (Ruda Strawczyńska)
3 miejsce – Jakub Wychowaniec (Ruda Strawczyńska)
II kategoria – OPEN:
1 miejsce – Anna Sobura (Oblęgór)
2 miejsce – Krzysztof Siwek (Hucisko)
3 miejsce – Patrycja Kołodziej (Promnik)
Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i za uchwycenie zimowego piękna Gmina Strawczyn
Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym etapie konkursu – WIOSNA. Zdjęcia można nadsyłać do 15 maja 2026 r.
Czekamy na Wasze wiosenne kadry!
Nagrody w każdym etapie zostaną wręczone na zakończenie całego cyklu.






