- Administrator
- Aktualności
Turniej e-fifa 2022
Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie zaprasza na I Turniej FIFA 2021 o puchar dyrektora Łukasza Woźniaka.
Termin: 25 styczeń 2021 godz: 9:00
zapisy : 793 - 956-193
Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie zaprasza na I Turniej FIFA 2021 o puchar dyrektora Łukasza Woźniaka.
Termin: 25 styczeń 2021 godz: 9:00
zapisy : 793 - 956-193
Samorządowe Centrum Kultury, Sportu i Czytelnictwa w Strawczynie zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego w Remizie strażackiej w Promniku - 18 stycznia 2022 godz: 9:00 . Zapisy pod numerem telefonu: 793-956-193 .
Już 17 stycznia stycznia, rozpoczną się ferie zimowe w województwie świętokrzyskim. Samorządowe Centrum Kultury, Sportu i Czytelnictwa zadbało o to, aby uczniowie tutejszych szkół, którzy nie wyjeżdżają na zimowiska, nie nudzili się. Będą ciekawe zajęcia w świetlicach i na basenie oraz liczne atrakcje.
Przed dziećmi i młodzieżą szkolną dwutygodniowa laba. W gminie Strawczyn odpoczynek od zajęć szkolnych będzie pełen atrakcji. Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie zaprasza uczniów do udziału we wspólnych feriach zimowych, które będą odbywały się w świetlicach wiejskich.
Turnieje, konkursy, gry i zabawy
Od 17 do 28 stycznia w godzinach od 9.00 do 14.00 zajęcia zorganizują świetlice w Strawczynku, Oblęgorze, Hucisku, Chełmcach i Promniku.
Z nami na pewno nie będzie nudno. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Będą konkursy plastyczne, turnieje e-gier i piłkarzyków, a także liczne zajęcia manualne, podczas których będziemy uczyli różnych technik plastycznych i stworzymy małe dzieła sztuki. Będą też gry i zabawy integracyjne – wymieniają organizatorzy.
Turnieje i wyjścia do kina i na basen
Nie lada atrakcją będzie turniej pink-ponga w Promniku, turniej e-fify oraz wyjścia dla najaktywniejszych uczestników na basen i do kina. Turniej ping-ponka odbędzie się 18 stycznia w Promniku ( zapisy oraz informacji udziela Arkadiusz Brudziński 793-956-193), zaś turniej e-fify odbędzie się 25 stycznia w świetlicy wiejskiej w Strawczynku ( zapisy oraz informacji udziela Arkadiusz Brudziński 793-956-193).
Dla najaktywniejszych uczestników ferii przewidzieliśmy darmowe wyjście na basen OLIMPIC w Strawczynku oraz zajęcia z łucznictwa oraz darmowy seans kinowy w Strawczynie następnie zajęcia w bibliotece.
– Zapraszamy zarówno dzieci, jak i młodzież do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie – podsumowuje wójt Tadeusz Tkaczyk.
Samorządowe Centrum Kultury, Sportu i Czytelnictwa w Strawczynie po raz kolejny zorganizowało uroczyste obchody rocznicy odzyskania niepodległości.
Gmina Strawczyn, Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie oraz Centrum Sportowo-Rekreacyjne OLIMPIC w Strawczynku po raz kolejny biora udział w Sportowym Turnieju Miast i Gmin oraz Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich, organizowanym przez Krajową Federację Sportu dla Wszystkich oraz Ministerstwo Sportu.
Od 21 września do 27 września 2021 r. na terenie całej gminy odbędzie się ponad dwieście wydarzeń i imprez turniejowych. Będą to m.in. mecze piłki nożnej i koszykówki, zajęcia fitness, rajdy piesze i nordic walking, czy zajęcie na basenie i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!
Strawczynek, ul. Turystyczna 6; 26-067 Strawczyn
NIP: 959-204-39-46
41 303 86 35